Editoriál

Dekadentní podzim

Editoriál Dekadentní podzim

Přestože se svatební sezóna každým rokem prodlužuje, stále jsou u snoubenců nejpopulárnějšími letní měsíce a jemné pastelové barvy. Období podzimu hýřící všemi barvami a plody je spíše opomíjeno, proto jsme se rozhodly ukázat budoucím nevěstám, co se dá vytvořit kombinací zhýralé bohatosti barev přírody s kontrastní černou a zlatou. Nebojte se toho, se správnou mírou tmavších odstínů a odvážnějších dekoračních prvků se dá vytvořit zcela unikátní svatební styl!

Základem pro slavobránu na svatební obřad se staly dva stromy, které jsme nadekorovaly překypující látkou v barvách našeho konceptu a doplnily o další tematické doplňky i bohaté květiny. Také svatební tabule byla ve znamení kontrastů. Lehká elegance se snoubí se zemitými přírodními prvky, bohatá barevnost palety podzimních odstínů se strohostí černé a zlaté. Pro odlehčení celého stylu jsme zvolily transparentní židle. Všechny další detaily, jako tiskoviny, ubrousky či pralinky zlehka dotvářejí ucelený styl.

Svatební kytici jsme naplánovaly s rozčepýřenou volnou vazbou plnou nejrůznějších druhů květin, protože právě tento styl kytic je hitem posledních let. Použily jsme záměrně méně známé a o to zajímavější druhy květin a nechaly kytici rozkošatit do šířky.

Sweet bar jsme rovněž pojaly jako koutek překypující bohatostí podzimních plodů a hrající všemi barvami. Toto roční období přímo vybízí k použití ovoce, proto jsme ho zařadily v hojné míře. Místo jednoho svatebního dortu jsme zvolily tři malé dorty v různých designech, které rozmanitost podzimu podtrhly. Kromě nich se ve sweet baru objevují čokoládové Cakesicles a odlehčené mini Pavlovy. Oblíbené Cakepops jsme v tomto případě ladily lehce do pánského stylu (zdobí je vtipné knírky) a staly se součástí pánského koutku. Ten jsme kromě neodmyslitelného dobrého pití a doutníků vyšperkovaly dalšími dekoracemi, které z tohoto zákoutí učinily útulné místo vybízející k posezení, i zajímavý prostor pro netradiční focení svatebního páru.

Pro nevěstu jsme zvolily dvoje různé šaty. Bílé s obrovskou sukní opět vytvářejí tolik žádaný kontrast, tmavé pak podtrhují styl našeho konceptu.

Na editoriálu spolupracovali:

Foto: Romana Ella Plaček – @Romanaellaplacek
Květiny a zapůjčení doplňků: Blooming – @blooming.cz
Účes a líčení: Olga Kaliapina – @Kaliomakeup
Zapůjčení doplňků: Frezia Fleur – @Freziafleur
Zapůjčení doplňků: Svatební krámek – @Svatebnikramek
Zapůjčení inventáře: Maxiumum Services – @Maximumservices

Pralinky: La Vie Chocolat – @Laviechocolatjakubvoboril
Svítící písmena – @Sviticipismena
Šaty nevěsty a ženicha: Svatební centrum Adina – @Svatebni.centrum.adina
Dort a sladkosti: Delucake – @delucakeprague
Tiskoviny: Nashe grafika – @graphicnashe